Hakkımızda

   Arısal  1993 yılın da kurulan firmamız  sektörde pamuk ,iplik,kumaş (dokuma,örgü) alanların da faaliyet gösterdi.Bu birikim ve tecrübesiyle iş elbiseleri sektörün de en kaliteli ürünü en düşük fiyat garantisiyle sunmayı kendine görev edinmiştir.

   Malatya organize san de bulunan 7500 metrekare alan içerisinde 3500 metrekare kapalı alanı olan fabrika binamızda  üretim ve  stok deposu olarak iş elbisesi ve iş güvenlik malzemesi satan ve kullanan firmalara; kumaş,İş Elbisesi, Reflektifli Giysiler, Montlu Takım, Salopet Tulum, Bahçıvan Tulumu, Boy Tulum, İş Önlüğü, Mont ve Kaban, Yelek, Güvenlik Elbisesi, Hastane ve Mutfak Önlüğü, Çeşitli Koruyucular. Yanmaz Elbise; Alev Almaz Elbise ve Yangına Müdahele Kişisel Koruyucu Malzemeler.

İkaz Malzemesi ve Ekipmanı: Trafik ve İkaz Malzemeleri ve Ekipmanı, Korumalı ve Korumasız Ayakkabı vermekteyiz.

   İstanbul da irtibat ofisimiz ayrıca Malatya da 500 metrekare Showroomumuz,250 ye yakın satış noktamız,100 e yakın personelimizle  faaliyet vermeye devam etmekteyiz. 2019 yılında sistemimizi geliştirerek tüm Türkiye'ye hizmet verebilmek için e-ticaret sistemine geçiş yapmış bulunmaktayız.

    SİZLERİ ARISAL la  çalışma ayrıcalığına davet ediyor. Bize duyduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Sürekli kendini yenileyere en düşük fiyatla daha kaliteli ürünleri zamanın da sunmak ,iş elbisesin de moda olgusunu yerleştirmek ,sektörde taklit ve takip edilen olmak .

İş ortaklarımız

3M ,STARLİNE ,DRAGER,ANSELL, PELİ VS VS

YELLOWROAD,YDS ,MEKAP,PARS VS

KİPAŞ ,ÇALIK,BOSSA,BABACAN ,MURAT YAPITEKSTİL.